Loading...
Послуги 2017-10-17T14:27:16+00:00

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Ми знаємо, на скільки для вас важливий процес відправки та отримання товару при веденні зовнішньоекономічної діяльності. Оскільки митне оформлення вантажів часто супроводжується труднощами і незручностями, ми постаралися зробити його швидким та комфортним. Замовити розмитнення товарів у місті Київ ви можете на нашому сайті. Також звертайтеся за контактними номерами телефонів чи пишіть нам на електронну адресу.

Дізнатись більше

Під час переміщення товарів через митний кордон України всі імпортовані й експортовані вантажі підлягають обов’язковому митному оформленню.Вантажоперевезення за кордоном безпосередньо пов’язані з митним оформленням вантажів («розмитнення») або митною очисткою. Для успішного проходження вантажу через всі інстанції і для того, щоби він був доставлений на склад у потрібний термін, необхідна злагоджена робота досвідченої команди.

Дізнатись більше

Завдяки тому, що компанія Імекс Солюшнз має підписані угоди з провідними транспортними компаніями, наші фахівці реалізовують найоптимальніші шляхи доставки вантажів в міжнародному сполученні.

Ми можемо успішно здійснювати експортно-імпортні автоперевезення з країн СНД, Азії та Європи.

Дізнатись більше

Повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів.

Отримати ЗЕД під ключ

Консолідація вантажів – це збір та зберігання невеликих партій вантажів від різних відправників для їх подальшого перевезення за єдиним транспортним документом.

Дізнатись більше

Оскільки наші працівники мають 10 -річний досвід роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності, вони можуть надавати консультаційні послуги на найвищому професійному рівні.

Дізнатись більше

Отримуйте задоволення від швидкого розмитнення!

Якість, Швидкість, Низька ціна

Давайте розпочнемо!