Imex Solutions » Послуги

РІШЕННЯ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Ми знаємо, наскільки важливий процес відправки та отримання товару при веденні зовнішньоекономічної діяльності. Оскільки митне оформлення вантажів часто супроводжується труднощами і незручностями, ми постаралися зробити його швидким та комфортним. Замовити розмитнення товарів у місті Київ ви можете на нашому сайті, за контактними номерами телефонів чи електронною адресою.

Дізнатись більше

Під час переміщення товарів через митний кордон України всі імпортовані й експортовані вантажі підлягають обов’язковому митному оформленню. Вантажоперевезення за кордоном безпосередньо пов’язані з митним оформленням вантажів («розмитнення») або митною очисткою. Для успішного проходження вантажу через всі інстанції і для того, щоби він був доставлений на склад у потрібний термін, необхідна злагоджена робота досвідченої команди.

Дізнатись більше

Завдяки тому, що компанія Imex Solutions має підписані угоди з провідними транспортними компаніями, наші фахівці реалізовують найоптимальніші шляхи доставки вантажів в міжнародному сполученні.

Ми можемо успішно здійснювати експортно-імпортні автоперевезення з країн СНД, Азії та Європи.

Дізнатись більше

Повний комплекс послуг з митного оформлення вантажів.

Отримати ЗЕД під ключ

Консолідація вантажів – це збір та зберігання невеликих партій вантажів від різних відправників для їх подальшого перевезення за єдиним транспортним документом.

Дізнатись більше

Оскільки у наших працівників десятирічний досвід роботи в сфері зовнішньоекономічної діяльності, вони можуть надавати консультаційні послуги на найвищому професійному рівні.

Дізнатись більше

Отримуйте задоволення від швидкого розмитнення!

Якість, швидкість, низька ціна

Давайте розпочнемо!