Митне оформлення експорту - Imex Solutions

Експорт товарів є неодмінною складовою міжнародної торгівлі, важливою для економічного розвитку. Завдяки розширенню експорту та розширенню географії партнерів-імпортерів, українські підприємства здатні збільшувати обіг та зайнятість, позитивно впливаючи на економіку та загальний рівень добробуту країни.

документи для експорту Імекс

Експорт означає вивезення товарів за межі митної території країни. Згідно із чинним законодавством, право експорту належить різним суб'єктам:

список фізичні особи;
список юридичні особи;
список громадські об'єднання та організації;
список спільні підприємства, що зареєстровані в Україні.

Процес оформлення для експорту товарів також називають "замитнення", а для імпорту – "розмитнення".

Для спрощення процесу експорту для клієнтів послуги надає митний брокер, який володіє знаннями щодо процедур. Це допомагає прискорити рух товарів через митний контроль та зберегти час та ресурси. Вартість замитнення може залежати від декількох факторів, пов'язаних з послугами на митниці.

Вивезення товарів за межі митної території України включає кілька етапів, які потребують дотримання відповідних правил. Митні послуги розпочинаються зі звернення власника вантажу або його уповноваженого представника до митних органів.

Згідно зі статтею 247 Митного кодексу України, запит можна подати як на пункт пропуску через кордон, так і до відділень вищих митних органів. Після цього компетентні органи перевіряють такі питання:

  1. Чи дозволено вивезти даний товар за кордон?
  2. Чи коректно оформлені всі необхідні документи для експорту?
  3. Чи здійснено відповідну сплату митних зборів та платежів?

Залежно від необхідності, затаможка товарів та вантажів може бути піддана радіологічному, фітосанітарному та іншим видам контролю. Після проведення перевірок документів та огляду, органи надають дозвіл на вивезення товару.

 

Розглядаємо основні проблеми замитнення товарів в Україні

Процедура замитнення товару на експорт є складною та вимагає особливої уваги та підготовки. Експортерам зазвичай трапляються труднощі:

митний брокер імекс солюшн

 

Основні переваги співпраці з Imex Solutions для успішного замитнення товарів

Митне оформлення на експорт з Imex Solutions – це один з головних напрямків діяльності компанії. Наша команда досконало орієнтується у всіх аспектах цього процесу, знає всі необхідні документи для успішного замитнення.

Ми гарантуємо швидке митне оформлення вантажів, щоб ваші клієнти отримали товари у вказаний контрактом термін. Наша робота забезпечує безперебійний рух товарів через митний кордон, а також допомагає зберегти ваші ресурси.

Консультація митного брокера Імекс доступна за телефоном вказаним на нашому вебсайті imex-solutions.com.ua. Ми підтримуємо усіх своїх клієнтів 24/7 та пропонуємо вигідні умови співпраці.

Консультація фахівців

 

Замитнення товару – це процес митного оформлення для експорту. Зворотне поняття – "розмитнення", це процедура декларування товарів, що імпортуються. Митне оформлення товарів на експорт відбувається згідно зі статтею 247 "Митного кодексу України". Цей процес може відбуватися цілодобово на пунктах пропуску через державну митницю або протягом робочого дня відповідно до місцеперебування відповідних підрозділів митних органів.

Фахівці ТОВ "IMEX SOLUTIONS" виділяють два типи документів: основні (підтвердження права власності, експортна декларація, декларація вартості тощо) та додаткові (сертифікати безпеки, паспорти, ліцензії тощо), залежно від специфіки товару.

Експортну митну процедуру складають:

список передача вантажу для огляду;
список подання декларації та документів;
список перевірка митницею та сплата мита.

Наша компанія ІМЕКС Солюшнс розташована у Києві, Україна, за адресою вул. Вікентія Хвойки 21, офіс 101.

консультація митного брокера Imex

 

Відповіді на найчастіші запитання від провідної компанії IMEX SOLUTIONS

Замитнення товару – що це?

Замитнення товару на експорт – назва, якою позначають процес митного оформлення. Протилежне поняття – «розмитнення» – декларування на митниці імпортованого товару.

Як відбувається митне оформлення експорту товарів?

Відповідно до статті 247 “Митного кодексу України”, цілодобове митне оформлення (експорт) відбувається у пункті пропуску через державну митницю або протягом робочого дня за місцем знаходження відповідних підрозділів митних органів.

Які документи необхідні для експорту товару з України

Відповідаючи на запитання, які документи необхідні для експорту товару з України, фахівці називають два списки:

  1. основний – документи, які надають всі, хто займається експортом (підтвердження права власності на товар, експортна декларація, декларація вартості тощо);
  2. додатковий – документи, що вимагаються митними органами залежно від специфіки товару, що вивозиться (сертифікати безпеки, паспорта, ліцензії тощо).

Порядок митного оформлення експорту

Процедура експорту товару проходить у кілька етапів:

список власник або його довірена особа передає вантаж, що експортується, для митного огляду;
список власник або його довірена особа подає декларацію та інші необхідні документи;
список представники митниці перевіряють допустимість вивезення цієї категорії товару за межі території України та проводять фізичний огляд вантажу;
список експортер сплачує мито.