Комфортна та швидка доставка від Нової Пошти з надійним партнером ІМЕКС СОЛЮШНС

Нова пошта доставка – це відомий провайдер, який пропонує високоякісні рішення для клієнтів незалежно від їхніх потреб. Як для бізнесу, так і для приватних осіб, компанія забезпечує повний спектр послуг, пов'язаних з логістикою та транспортуванням.

Відомий бренд вже давно зарекомендував себе як надійного партнера для внутрішньої пересилки посилок в Україні. Однак Нова пошта також здатна задовольнити потреби клієнтів у міжнародних послугах доставки. Завдяки частині групи під назвою NР Global, компанія забезпечує оперативну та надійну міжнародну доставку в ряд країн, таких як Молдова, Литва, Польща, Чехія, Румунія та Німеччина.

нова пошта доставка imex solutions

Нова Пошта міжнародна доставка – замовити послугу доставлення товарів із закордону з IMEX

Imex Solutions партнер Нової Пошти забезпечить вас численними перевагами:

список Ми розуміємо, що кожна доставка унікальна, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, забезпечуючи оптимальне рішення для вашої ситуації.
список Як експерти у сфері міжнародної логістики, ми орієнтуємося на зниження витрат, пов'язаних з імпортом та експортом.
список З нами ви можете розраховувати на точну та надійну доставку, яка відповідає найвищим стандартам.
список Швидка доставка нова пошта дозволяє забезпечити оперативність та вчасність отримання вашого вантажу.
список Наша команда має понад 11 років досвіду у сфері міжнародної логістики. Ви можете спокійно покладатися на нас.
список Нова пошта міжнародна доставка – це повний спектр послуг. Від дешевих кур'єрських доставок та розмитнення до комплексних рішень для імпорту та експорту.

Замовити міжнародну доставку з Новою Поштою у партнерстві з ІМЕКС – легко та зручно. Ви можете перейти на наш вебсайт imex-solutions.com.ua або зв'язатися з нами за телефоном: 0504486478.